Datwyler Keystone Module KS-T 6A Toolless Cat.6A shielded

(0)

Voor de overdracht van digitale en analoge spraak-, video- en datasignalen. De KS-T Plus RJ45-module is gespecificeerd tot 500 MHz in overeenstemming met de componentennorm IEC 60603-7-51. Maakt acceptatietesten mogelijk met een hoge reservecapaciteit bij de grenswaarden bepaald voor Klasse EA Permanente Links in combinatie met afgeschermde Categorie 6A,...

Prijs € 5,75
Meer
Binnen 1 dag geleverd!

Merk: AJAX

AJAX BESCHERMINGSKAP MOTIONPROTECT OUTDOOR

(0)

Ajax beschermingskap MotionProtect Outdoor

Prijs € 11,05 Normale prijs € 17,00
Meer
Binnen 1 dag geleverd!

Merk: AJAX

AJAX MOTIONPROTECT OUTDOOR WIT, DRAADLOZE PIR ( AJ-MOT-OUTDOOR/W )

(0)

De MotionProtect Outdoor biedt de maximaal mogelijke bescherming voor buitenmelders. De antimaskingfunctie, die standaard 24 uur per dag is ingeschakeld, detecteert de installatie van barrières, plakken, aanbrengen van verf of transparante coating op een of twee lenzen. De geïntegreerde sabotage-alarmen als de stof- en vochtdichte detector wordt geopend.

Prijs € 185,25 Normale prijs € 285,00
Meer
Binnen 1 dag geleverd!

Merk: AJAX

Ajax Universeel raam- en deurcontact ( AJ-DOOR )

(0)

Ajax Universeel raam- en deurcontact DoorProtect beveiligt het openen van ramen en deuren van een huis of kantoor.

Prijs € 31,46 Normale prijs € 48,40
Meer
Binnen 1 dag geleverd!

Merk: Safire

4 megapixel IP-camera night color ( SF-IPB798CWH-4U-AI2 )

(0)

4 megapixel IP-camera1 / 1.8 "NachtkleursensorH.265 + / H.265-compressie2,8 mm / WDR-lensMensen tellenTruesense2: verbeterd filter voor valse alarm

Prijs € 265,00
Meer
Levering binnen 2 tot 5 dagen!
Alle beste verkochte producten
  • Banner

  • Banner

Trendnet TFC-PGSFP Netwerk Media Converter 2000 Mbit/s Zwart

TRENDnet TFC-GSFP Medien-Konverter

1000BASE-T naar SFP glasvezel-mediaconverter

1 x 1000BASE-T RJ-45 poort

1x 1000BASE-SX/LX SFP-slot

SFP-slot ondersteunt zowel Multi-Mode als Single-Mode-module

Auto-MDIX 1000BASE-T RJ-45-poort ondersteunt Full-Duplex-modus

Deze compacte glasvezel-mediaconverter zet 1000BASE-T (koper Gigabit) media om in 1000BASE-SX/LX (glasvezel) SFP-media en omgekeerd.

De 1000BASE-T RJ-45 poort ondersteunt een Full-Duplex Gigabit-verbinding met kabelsnelheid.

Het SFP-slot ondersteunt zowel Multi-Mode (SX) als Single-Mode (LX) SFP-modules.

€ 40,00
Inclusief belasting Voor 15.00u besteld, volgende dag in huis.
Aantal
Binnen 1 dag geleverd!

  • Beveiligingsbeleid Beveiligingsbeleid
  • Leveringsbeleid Leveringsbeleid
  • Retourbeleid Retourbeleid
Omschrijving

Algemeen

Type   Mediaconverter 

Uitvoering   1000BaseT <> SFP 

Opbouw   10/100/1000 MBit/s 

Technologie   - 

Overige

Specificaties   - 

Stroomvoorziening

Inclusief voedingseenheid   ja 

Spanningsingang (net)   100 - 240 V AC 

Netfrequentie   50/60 Hz 

Netstekker   EF - Frans + beveiligingscontact CEE 7/7 

Aansluiting op het stroomnet, aan apparaatzijde   Stekkerbehuizing 

Laagspanningsingang   5 V DC 

Laagspanningaansluiting   DC-inbouwbus, rond, 2-pol 

Fabrieksgegevens

Fabrikant   TRENDNET 

Artikelnummer van de fabrikant   TFC-GSFP 

Verpakkingsgewicht   0.296 kg 

RoHS   conform 

EAN / GTIN   0710931504682

Produkt details
16 andere producten in dezelfde categorie:

19" standaard metalen kast 20U 600x800mm ( 19C-20U/600-800 )

(0)

Extra stevige metalen koffer Open constructie maakt eenvoudige montage, demontage en onderhoud mogelijk Stalen glazen deur Kabelhouder aan de onderkant Verwijderbare zijdeuren !!!   Ongemonteerd   !!!

Prijs € 649,99
Meer
Levering binnen 2 tot 5 dagen!

TP-LINK TL-PA4010PKIT PowerLine-netwerkadapter 500 Mbit/s Ethernet LAN Wit 2 stuk(s)

(0)

De TL-PA4010P KIT verandert uw bestaande elektriciteitslijn in een hogesnelheidsnetwerk zonder nieuwe kabels of boren. Er is geen configuratie vereist, sluit gewoon uw adapter aan op uw stopcontact en u kunt in een oogwenk een netwerkinfrastructuur opzetten. Bovendien zorgt het geïntegreerde stopcontact ervoor dat er geen stopcontact verloren gaat. Met...

Prijs € 49,20
Meer
Levering binnen 2 tot 5 dagen!

Tenda Powerline PH5 AV1000-WLAN-Powerline-Extender-KIT

(0)

Betrouwbaarder en snellere wifi in uw huis AV1000 Wi-Fi Powerline Extender KIT Innovatie "1 + 1", betrouwbare Wi-Fi-verbinding overal! PH5 = 1000M powerline adapter P3 + 1000M Wi-Fi powerline extender PA6 Waar er een stopcontact is, is er Wi-Fi. PH5 helpt de blinde vlek en het zwakke signaalgebied van Wi-Fi te elimineren door op een stopcontact te worden...

Prijs € 65,00
Meer
Levering binnen 2 tot 5 dagen!

Merk: GemBird

USB 3.0 Gigabit LAN adapter

(0)

Geen snelle Gigabit netwerkpoort op de laptop of PC? Geen probleem! Met deze praktische USB Gigabit netwerkadapter kunt u eenvoudig één van de USB 3.0 poorten gebruiken als netwerkpoort. Plug&amp;Play, dus geen ingewikkelde installatie of gedoe. Gewoon aansluiten en gebruiken!

Prijs € 17,95
Meer
Binnen 1 dag geleverd!

AMP Telefoon patch-paneel, categorie 3, RJ45, 19 inch, 25-port, zwart

(0)

Prijs € 30,25
Meer
Binnen 1 dag geleverd!

AVAYA Systimax 108356312 FLEXIMAX 24 Port RJ45 1U Cat6 Patch Panel Unloaded

(0)

FlexiMAX ontlaadt 24-poorts U/UTP-paneel met hoge dichtheid. Afmetingen van het paneel: 19W x 1.72H x 4.17D in Paneel eigenschappen: Hoge Dichtheid

Prijs € 25,00
Meer
Binnen 1 dag geleverd!

Merk: Systimax

1100PSCAT5E-48: SYSTIMAX PowerSUM 1100 Category 5e U/UTP Patch Panel

(0)

Het 1100PSCAT5E Modular Jack Panel is een 19-inch rack-monteerbaar RJ45-jackpaneel. De 1100PSCAT5E is geschikt voor herhaalde lijnbewegingen, toevoegingen en herschikkingen. De IDC-aansluiting aan de achterzijde van het paneel bevat de bedradingskaart die zorgt voor een continue verbinding met de 8-pins modulaire jacks aan de voorzijde. Het resultaat is...

Prijs € 54,99
Meer
Binnen 1 dag geleverd!

Merk: ZyXel

ZyXEL Powerline PLA5456 Starter Kit 1800Mbps GE AV2000 MIMO

(0)

Bouw snelle, stabiele thuisnetwerken met een Gigabit Powerline-adapter Het verbindt uw 4K televisienetwerkspelers met ZyXEL's krachtige PLA5456 HomePlug AV2 1800 Mbps * Powerline Ethernet-adapter om 4K-video-inhoud soepel en betrouwbaar te streamen naar overal met een stopcontact, dankzij de nieuwste HomePlug AV2-technologie die...

Prijs € 117,50
Meer
Levering binnen 2 tot 5 dagen!

19 "standaard rack metalen kast 42U 600x800mm ( 19C-42U/600-800U )

(0)

19"-Standaard-Metallschrank 20U Extra stevige metalen koffer Open constructie maakt eenvoudige montage, demontage en onderhoud mogelijk Stalen glazen deur Kabelhouder aan de onderkant Verwijderbare zijdeuren !!!   Ongemonteerd   !!!

Prijs € 769,99
Meer
Levering binnen 2 tot 5 dagen!

AMP-TWIST Inbouwmontage Modulair paneel, ongeladen, afgeschermd, zwart

(0)

Regionale beschikbaarheid Australië/Nieuw-Zeeland | EMEAPortefeuille NETCONNECT®Producttype RJ45-paneelProductreeksen SL-serie

Prijs € 30,00
Meer
Binnen 1 dag geleverd!

TP-Link MC200CM media converter

(0)

De MC200CM is een media converter ontworpen om 1000BASE-SX glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE802.3ab 1000Base-T en IEEE802.3z 1000Base-SX standaarden, is de MC200CM bedoeld om te worden gebruikt met de multi-modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. De MC200CM ondersteunt korte...

Prijs € 40,00
Meer
Binnen 1 dag geleverd!

Universale striptang

(0)

Universale striptang

Prijs € 6,50
Meer
Binnen 1 dag geleverd!

19" metalen behuizing 12U voor wandmontage ( 19WM-12U )

(0)

Metalen behuizing 12U voor wandmontage

Prijs € 249,99
Meer
Levering binnen 2 tot 5 dagen!

Merk: Systimax

24-v UTP Cat6 SL paneel RJ45

(0)

24-voudig Patchpaneel RJ45 UTP Cat.6 inclusief 24 stuks SL Cat.6 chassisdelen hoogte paneel 1HE Commscope NETCONNECT

Prijs € 49,95
Meer
Levering binnen 2 tot 5 dagen!

Merk: TP-Link

TP-Link MC220L mediaconverter

(0)

Gigabit Ethernet Media Converter De MC220L is een mediaconverter ontworpen om 1000BASE-SX/LX/LH glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE802.3ab 1000Base-T en IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standaarden, is de MC220L bedoeld om te worden gebruikt met de multi-modus/enkele modus glasvezel kabel die de SC-Type...

Prijs € 25,00
Meer
Binnen 1 dag geleverd!

Datwyler unilan Telefoon patch-panel cu 25/4 19"/1 HE RAL 9005 Black / voice

(0)

CAT 3 en CAT 5 ISDN Patch-paneel onafgeschermd 25-port RJ45 8P4C De ISDN Patch Panels van DIGITUS® zijn verkrijgbaar als 25- of 50-port versie. Met 1,5 mm gegalvaniseerd koudgewalst staal zijn ze perfect geschikt voor 19" rackmontage.

Prijs € 28,00
Meer
Binnen 1 dag geleverd!

Volg ons op Facebook